23 LUTY 2012R.

,, DO PRZEDSZKOLA WPADŁY NUTKI ’’

Dzieci w wieku przedszkolnym bardzo lubią różnego rodzaju zabawy muzyczne i taneczne. Umożliwiają one zaspokojenie naturalnych potrzeb ruchu, przemawiają do wyobraźni i pozwalają wyrazić siebie.

W dniu 23 lutego w naszym przedszkolu odbył się Koncert Muzyczny, w którym wystąpiły dzieci 4 – letnie oraz 5,6- latnie.  Zaprosiliśmy na ten występ przedszkolaków z grupy najmłodszej oraz dzieci z zerówki szkolnej.

Już od samego rana, dzieci w odświętnych strojach z wielkim przejęciem i niecierpliwością oczekiwały na występ. Po śniadaniu przybyli zaproszeni goście i rozpoczęło się wesołe muzykowanie. Przedszkolaki zaprezentowały piosenki  o jesieni i zimie wzbogacone grą na instrumentach muzycznych oraz odpowiednio przygotowaną inscenizacją.

Koncert zakończył się wspólną zabawą w kółku przy piosence  ,, Do przedszkola wpadły nutki’’.

Występ bardzo się podobał, o czym mogły świadczyć głośne brawa i uśmiech na twarzach dzieci.

Opracowała: B. Łodyga